Propozycje lamp do pokoju dziecka

Czy można znaleźć lampę do pokoju dziecka? Oczywiście, że tak!
Wielu z nas zastanawia się jakiego rodzaju oświetlenie będzie odpowiednie do pokoju naszej pociechy. Wychodzimy zatem z propozycją, aby zapoznać się z oferowanymi przez nas produktami, dedykowanymi do pokoju dziecięcego i młodzieżowego.

Gdy słyszymy słowo „lampa” to w myśli większości z nas ukazuje się obraz lampy wiszącej lub po prostu sufitowej. Dlatego ciekawą propozycją lampy sufitowej może być SOCCER lub BASKET. To idealne lampy do pokoju młodego sportowca. Dla dziewczynki idealna może być lampa PRINCESS.
Niezwykle ciekawą lampą jest również FOCKER w kształcie samolotu.
Powyższe propozycje oświetlenia mogą doskonale podkreślić charakter pomieszczenia i jednocześnie uszczęśliwić jego właściciela.

Ponieważ młodzież sporo czasu spędza na nauce, kapitalną propozycją będzie lampa CHARGER od Trio.  Jest to oświetlenie biurkowe, dobrze doświetlające miejsce pracy, a co najważniejsze lampa ma funkcję ładowania telefonu!

Uzupełnieniem oferty do pokoju dziecięcego, czy też młodzieżowego mogą być niewielkie stołowe lampki z funkcją zmiany kolorów takie jak SMILEY lub DOG. Jeśli myślimy o dziecięcej lampie podłogowej to proponujemy MOTION – to wysoka na 130 cm lampa wypełniona wodą, z funkcją zmiany barwy, w której pływają rybki… oczywiście sztuczne.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl